Online Terapi ve Danışmanlık

Online Terapi

Online TerapiOnline Terapi ve Danışmanlık, profesyonel ruh sağlığı hizmet ve desteğinin internet üzerinden uzaktan danışmanlık ve psikoterapi şeklinde sunulduğu faydalı ve kolay ulaşılabilir bir yaklaşımdır.

Uzaktan terapiler özellikle yüz yüze terapinin imkanının bulunamadığı veya tercih edilmediği durumlarda ön planda olması gereken önemli bir işleve sahip bilimsel ve gerekli bir terapi metodudur.

Online Terapilerin Kullanım Alanları ve Avatantajları

Online Terapi ve Danışmanlıklar çocuk pskiyatri alanında özellikle anksiyete bozuklukları, uyku bozuklukları,  duygu durum bozuklukları olmak üzere pek çok psikiyatrik ve psikolojik sorunda kullanılmış ve başarılı sonuçlar saptanmıştır.

Ulaşılabilirlik, uygulamadaki kolaylık , bireyin görüşme sırasında daha az sosyal anksiyete yaşaması gibi avantajları bulunan uzaktan online terapinin günümüzde yaşadığımız Virüs endişesi nedeniyle ofiste görüşmeyi tercih etmeyenler ve iş temposundan dolayı vakit ayıramayanlar için ideal bir yöntemdir

Merkezimizde Online  Terapi ve Danışmanlık

Merkezimizde çocuk psikiyatrisi ile ile ilgili terapiler ve danışmanlık hizmetlerini normalde hijyen kurallarına azami derecede dikkat ederek yüz yüze vermeye devam ediyorduk.

Son yaşadığımız sıkıntılı Küresel Süreçte ise online (görüntülü) danışmanlık ve terapi hizmetlerini de danışanlarımıza bir seçenek olarak sunuyoruz. 

Fiziksel yüz yüze yapılan Terapi ve danışmanlıklardan çok da farkı olmayan bu yöntemde uzman terapistimizle görüşmeler Skype ve Whtasapp gibi görüntülü iletişim araçları ile yapılmaktadır.

Yapılan online danışmanlık ve terapilere ait ödemeler de yine fiziksel bir yakınlaşmaya gerek kalmadan online ve güvenli bankacılık kanalları üzerinden yapılmaktadır.

Son olarak Online görüşmelerimiz de tıpkı fiziki danışmanlık ve terapi hizmetleri gibi hasta mahremiyeti gözetilerek gizlilik, güvenlik ve etik kurallar içerisinde sağlanır.

Konu İle İlgili Detaylı Bilgi ve Randevu İçin:

https://cagatayugur.com.tr/iletisim/

https://cagatayugur.com.tr/randevu-al/

Whatsapp Hattı: +90 542 417 00 79

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin:

https://www.instagram.com/pskytrcagatayugur

https://www.facebook.com/drcagatayugur